Elbląscy zapaśnicy z medalami
Fot. nadesłana
27 listopada w Lubawie odbyła się Międzynarodowa Bałtycka Liga Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym o Puchar Burmistrza Miasta. Na imprezie startowało dwanaście klubów. Elbląską sekcję zapaśniczą reprezentowało trzech zawodników z KS Olimpia Elbląg.