Elbląscy zapaśnicy z medalami

01.12.2022
Elbląscy zapaśnicy z medalami
Fot. nadesłana
27 listopada w Lubawie odbyła się Międzynarodowa Bałtycka Liga Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym o Puchar Burmistrza Miasta. Na imprezie startowało dwanaście klubów. Elbląską sekcję zapaśniczą reprezentowało trzech zawodników z KS Olimpia Elbląg.

Zapaśnicy w swoich kategoriach wiekowych i wagowych zdobyli następujące medale:

Brąz - Kornel Kinz - kat. wag. 38 kg ''mini zapasy''

Złoto - Kacper Wróblewski - kat. wag. 65 kg ''kadet''

Srebro - Antoni Piwowarski - kat. wag. 80 kg ''kadet''

Trenerzy klubu składają serdeczne gratulacje i życzą dalszych sukcesów sportowych na krajowych i zagranicznych matach.

KS Olimpia Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter