Elbląscy strzelcy mistrzami województwa
- Cieszy nas w szczególności występ naszych młodzików, choć nie wszyscy mogli wziąć udział w zawodach z powodów zdrowotnych i rodzinnych. Jednak kadra naszych elbląskich, młodych strzelców rośnie i zdobywa cenne doświadczenie na kolejnych zawodach, w tym imprezach dużej rangi. To dobrze rokuje na przyszłość – mówi Jerzy Domeracki, trener i prezes klubu WKS Flota Elbląg.
- Szkoda tylko, że niewiele klubów z naszego województwa jest zainteresowanych szkoleniem dzieci i młodzieży. Dlatego zapraszamy najmłodszych do naszego klubu w Elblągu, który posiada dobre warunki do treningu i rozwoju strzelectwa sportowego – dodaje Domeracki.
Po zakończeniu mistrzostw województwa kadra elbląskich strzelców przygotowuje się obecnie do kolejnych, tym razem ogólnopolskich zawodów.