Mimo nie zawsze korzystnych werdyktów dla elbląskich pięściarzy udział w walkach z reprezentantami z Polski, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Niemiec i Irlandii pozwolił na zdobycie kolejnego ringowego doświadczenia oraz obserwację pojedynków pozostałych uczestników zawodów.
Elbląską Kontrę reprezentowali Artem Nikitenko, Nikita Nikitenko, Oliwia Dębczyńska, Maciej Ulenberg oraz Mateusz Łapiak.