16. Otwarte Mistrzostwa Świata w Brydżu Sportowym
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl)
W minioną sobotę (20 sierpnia) przy 89 zielonych stolikach brydżowych w Hali Stulecia we Wrocławiu, rozpoczął się międzynarodowy turniej par i teamów. W turniejach duetów wystartowali Andrzej Fronczak z Elbląga i Waldemar Slesicki z Nowakowa, zaś w turnieju drużynowym w barwach teamu VYTAS Wilno Litwa, arcymistrz Bogusław Gierulski z Elbląga.