Sjesta w parku Modrzewie na zakończenie wakacji

2
26.08.2025
Sjesta w parku Modrzewie na zakończenie wakacji
(fot. UM Elbląg)
W sobotę (30 sierpnia) po południu w parku Modrzewie odbędzie się ostatnia w te wakacje Sjesta w parku Modrzewie. Organizatorzy zapraszają w godz. 14-18.

Na dużej polanie w parku Modrzewie będzie czekało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Sjesta odbędzie się w godz. 14:00-18:00 i to dobry pomysł, by aktywnie spędzić ostatnie godziny tegorocznych wakacji.

W programie Sjesty w parku Modrzewie znajdą się m.in.:

  • dmuchane szaleństwo: zjeżdżalnia i plac zabaw dla najmłodszych, gwarantujące mnóstwo śmiechu i energii;
  • strefa animacji dla dzieci, czyli kreatywne zabawy i zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów;
  • bańki mydlane, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych;
  • strefa gier sportowych, czyli popularne gry plenerowe takie jak Molkky i CornHole, idealne do rywalizacji w gronie przyjaciół i rodziny;
  • plenerowe warcaby, czyli doskonała na chwilę strategicznego myślenia;
  • strefa Robin Hood.

Z tych wszystkich atrakcji będzie można skorzystać bezpłatnie. Sjesta w Parku Modrzewie to doskonała okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić czas z bliskimi i cieszyć się urokami lata w pięknej scenerii Parku Modrzewie. Do zobaczenia na dużej polanie w Parku Modrzewie.

Sjesta w Parku Modrzewie realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg.

 

informacja UM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Największa głupota BO, czyli wywalanie pieniędzy podatników na bzdury.
(2025.08.27)

info

2  
  1
TZN pomysły radnych realizują nadal. Kpina z nas i tyle.
(2025.08.29)

info

2  
  0