Piknik "Jak żyć zdrowo i bezpiecznie"?

1
02.07.2024
Piknik Jak żyć zdrowo i bezpiecznie?
Wkrótce odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny organizowany przez Bank Żywności i zaprzyjaźnione organizacje, w tym roku pod hasłem „Żyj zdrowo i bezpiecznie". Piknik odbędzie się w Bażantarni przy wiacie Margitka w sobotę, 6 lipca w godzinach 10 – 14.

Oprócz organizacji swój udział zapowiedziały instytucje: ECUS, Sanepid, Policja Miejska, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej. Będą gry i zabawy, ognisko z kiełbaskami, coś do zjedzenia.

Chcemy integrować rodziny i propagować zdrowy i bezpieczny styl życia.

Teresa Bocheńska, Bank Żywności

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Policja Miejska ? Jakiś nowy odłam ?
(2024.07.03)

info

2  
  0