Piknik "Jak żyć zdrowo i bezpiecznie"?
Wkrótce odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny organizowany przez Bank Żywności i zaprzyjaźnione organizacje, w tym roku pod hasłem „Żyj zdrowo i bezpiecznie". Piknik odbędzie się w Bażantarni przy wiacie Margitka w sobotę, 6 lipca w godzinach 10 – 14.