Uszkodził drzwi i spędził noc w areszcie

8
11.12.2020
Uszkodził drzwi i spędził noc w areszcie
fot. policja
21-letni mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Powodem zatrzymania było to, że uszkodził drzwi do jednego z mieszkań w centrum Elbląga. Szkody jakie wyrządził wyceniono wstępnie na ponad 3 tysiące złotych.

Wczoraj (10 grudnia) policjanci zostali na interwencję do jednego z mieszkań w centrum Elbląga. Powodem była telefoniczna kłótnia młodego mężczyzną ze znajomą, a właściwie jej końcowy efekt. Po niej bowiem mężczyzna postanowił osobiście wyjaśnić sporne kwestie. Gdy nie został wpuszczony do mieszkania trzymaną w ręce butelką po alkoholu zaczął uderzać w prowadzące do mieszkania drzwi. Butelkę w konsekwencji rozbił uszkadzając jednocześnie drzwi. Policjanci, którzy zostali wezwani na interwencje zatrzymali 21-latka. Resztę tak rozpoczętego wieczoru spędził on w policyjnym areszcie. Szkody jakie spowodował wyceniono na ponad 3 tysiące złotych. Za zniszczenie mienia Kodeks Karny przewiduje kare do 5 lat pozbawiania wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Na stos!
(2020.12.11)

info

5  
  2
Co to za drzwi były, że szkód narobił za 3k? Gnieźnieńskie rzeźbione?
Veto (2020.12.11)

info

12  
  8
Kolejny pewnie cpun, oni pod wplywem takich srodkow nie kontroluja sie
(2020.12.11)
3 tyś zł ???? Ja bym się zastanowił czy przy wyrządzonej krzywdzie ktoś nie chce nieuczciwie zarobić ? Cena z kosmosu i na rozprawie przedstawić rachunek za naprawę.
(2020.12.11)

info

7  
  9
zamknąć japy!! A kozaczek szacun!!! Pokazał babie kto rządzi!!
hago (2020.12.11)

info

0  
  14
Oczywiście, że był pod wpływem narkotyku, takiego co rozum odejmuję, a zarazem jest najpopularniejszy w Polsce i zupełnie legalny. Ten narkotyk nazywa się alkohol, jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w świetnie rozwiniętej sieci dystrybucji, na terenie całego kraju.
Ryszard O. (2020.12.11)
W tym kraju jest coraz więcej poj*bów! Chyba coraz bardziej ta demokracja do głowy wszystkim uderza. Przykładem niech będzie ta gruba, która używa tylko wulgaryzmu, a poj*bom to oczywiście imponuje i naśladowców nie brak.
(2020.12.12)

info

4  
  0
Z klatki Legionów 26 (1-8)osobnik wciąż wyrzuca puste butelki po wódce z balkonu na zewnątrz. Typ ma za nic, że na dole jest chodnik i przechodzą matki z dziećmi.
annanulka (2020.12.13)

info

4  
  0