Policjanci odzyskali skradzione urządzenia

5
24.11.2020
Policjanci odzyskali skradzione urządzenia
(fot. KMP Elbląg)
Części obrabiarki, silnik elektryczny oraz inne elementy wyposażenia zakładu padły łupem pewnego 27-latka. Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Młynarach.

Zdarzenie kradzieży z włamaniem miało miejsce w minioną niedzielę w okolicy Młynar.  Do hali jednego z zakładów włamał się nieznany mężczyzna i wyniósł część elementów wyposażenia hali oraz obrabiarek. Wśród nich były m.in. silniki elektryczne. Szkodę wyceniono na około 17 tysięcy złotych.

Policjanci wczoraj zatrzymali sprawcę włamania oraz odzyskali skradziony sprzęt. 27-letni mężczyzna planował spieniężyć elementy w punkcie skupu złomu. Wcześniej był już notowany za przestępstwa.

27-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Kodeks karny za taki czyn przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

dla jednych złom, dla drugich narzędzia pracy.
(2020.11.24)
Mlynary, As złodziei, pewnie nie dostał 500 + no i musial pozyskac środki na leki. ..
(2020.11.25)

info

1  
  0
No to sobie przezimuje, miał zrobić pożegnalną imprezę z tej kasy ale, no, nie wyszło. Taką metodę stosuje wielu recydywistów, ukradną coś na tyle cennego żeby pójść do pierdla, posiedzą tam i po roku czy dwóch wychodzą odżywieni, wyleczeni, wypoczęci i życie im leci. Jest to pewien rodzaj patologi w patologii
(2020.11.25)
dla żuli - wszystko złom
(2020.11.25)
musisz sie na tym znac, widac ze expert jestes :-)
Genabol (2020.11.25)