Kierował pod wpływem narkotyków, był poszukiwany
Policjanci z Elbląga zatrzymali 33-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim amfetaminę. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz posiadanie narkotyków. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.