Kierował pod wpływem narkotyków, był poszukiwany

2
22.01.2021
Kierował pod wpływem narkotyków, był poszukiwany
Policjanci z Elbląga zatrzymali 33-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim amfetaminę. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz posiadanie narkotyków. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

W Elblągu na ul. Radomskiej policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena sharana. 33-letni kierujący miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Badanie testerem wykazało, że ma go również w organizmie. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Okazało się także, że był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności z art. 209 kk (niepłacenie alimentów - red.). Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
    

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jechał sprzedać towar, żeby alimenty zapłacić i mu przeszkodzili.
(2021.01.22)

info

3  
  1
OOOOO. Miał woreczek w organiźmie, czy połknął tester? hahah Oj Panie Jakubie.
AggressivePerfector (2021.01.22)

info

2  
  1