Prace nad płytą dobiegają końca. Jej premiera będzie miała miejsce 18 października w Ornecie. W kolejnych dniach w różnych miejscach regionu odbędą się koncerty promujące muzykę, która znalazła się w albumie. Pomysłodawcą i realizatorem projektu, odbywającego się w ramach kampanii Warmia Rebelia Kultury, jest Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie.
Z Anną Łebek - Obrycką, dyrektor orneckiego MDK-u
rozmawiała Agnieszka Jarzębska z portalu eswiatowid.pl
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter