Warmia jest fajna - posłuchaj!

03.10.2013
Warmia jest fajna - posłuchaj!
Mały dom kultury wydaje własną płytę. Będą na niej tradycyjne warmińskie pieśni w nowoczesnym opracowaniu.
Prace nad płytą dobiegają końca. Jej premiera będzie miała miejsce 18 października w Ornecie. W kolejnych dniach w różnych miejscach regionu odbędą się koncerty promujące muzykę, która znalazła się w albumie. Pomysłodawcą i realizatorem projektu, odbywającego się w ramach kampanii Warmia Rebelia Kultury, jest Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie.
   
   Z Anną Łebek - Obrycką, dyrektor orneckiego MDK-u rozmawiała Agnieszka Jarzębska z portalu eswiatowid.pl
   
eswiatowid.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter