Twórcze spotkania. Gustav Klimt i secesja

1
30.04.2024
Twórcze spotkania. Gustav Klimt i secesja
Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na warsztaty dla osób dorosłych i młodzieży uczęszczającej do szkoły ponadpodstawowej.

Podczas warsztatów poznamy bliżej Gustava Klimta i jeden z bardziej dekoracyjnych kierunków w sztuce: secesję. Następnie wykonamy własne ikony inspirowane m.in. „Portretem Adeli Bloch- Bauer” czy „Pocałunkiem”. UWAGA! Na spotkanie zabrać można wydruk portretu np. bliskiej osoby, aby użyć go w projekcie.

 

Kiedy: 12 maja 2024 roku

Godzina: 12.00 – 15.00

Cena: 20 zł / osoba

Miejsce: w Galerii EL, przy ul. Kuśnierskiej 6, jeszcze dokładniej – w pracowni – Galerii Laboratorium

Zapisy: e-mail helena@galeria-el.pl lub SMS 532 885 931

– Zapisy: Prosimy o wysłanie wiadomości: „Twórcze Spotkania-maj”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na zajęcia więcej niż jednej osoby prosimy o powyższe dane każdej osoby).
   – Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach – jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
   – Wszystkie prace powstałe podczas lekcji edukacji stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Agata Marcinkowska-Fedeczko, Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

12 maja to niedziela; )
(2024.05.06)

info

0  
  0