Radosne boogie w Galerii El
fot. AD
W piątkowy wieczór trzech młodych ludzi z zespołu Boogie Boys nieomal poruszyło szacowne mury Galerii El. Muzycy zaprezentowali elbląskim miłośnikom jazzu rzadko u nas słyszany i uprawiany styl muzyki jakim jest boogie-woogie. Zobacz zdjęcia.