Jazzowe lato za nami
fot. AD
Jazz, jazz i jeszcze raz jazz, do tego wystawa fotografii i promocja pierwszej elbląskiej płyty - tak wyglądało zakończenie 8. edycji festiwalu Summer Jazz & Blues w Galerii El. W niedzielę (17 lipca) sceną zawładnęli muzycy elbląskiego bandu Special Jazz Sextet oraz Zbigniew Namysłowski i Przemek Dyakowski, a Konrad Kosacz zaprezentował swoje muzyczne zdjęcia. Fotoreportaż z imprezy.