Jazzowe lato za nami

4
18.07.2011
Jazzowe lato za nami
fot. AD
Jazz, jazz i jeszcze raz jazz, do tego wystawa fotografii i promocja pierwszej elbląskiej płyty - tak wyglądało zakończenie 8. edycji festiwalu Summer Jazz & Blues w Galerii El. W niedzielę (17 lipca) sceną zawładnęli muzycy elbląskiego bandu Special Jazz Sextet oraz Zbigniew Namysłowski i Przemek Dyakowski, a Konrad Kosacz zaprezentował swoje muzyczne zdjęcia. Fotoreportaż z imprezy.
Koncert zamykający ósmą edycję Lata Jazzowo-Bluesowego był jednocześnie promocją pierwszej płyty zespołu Special Jazz Sextet zatytułowanej "Projekt Elbląg". Grupie złożonej z elbląskich i trójmiejskich jazzmanów, zarówno na scenie Galerii El, jak i podczas nagrań albumu, towarzyszyli znakomici muzycy - Zbigniew Namysłowski i Przemek Dyakowski.
   Występom towarzyszyła wystawa fotografii Konrada Kosacza.
   
OK

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

jazzowe lato za nami, toście się uwinęli. ..
(2011.07.18)

info

0  
  0
Warto było zajść i posłuchać. "Serce na talerzu" niezwykłe!
.cdn (2011.07.19)

info

0  
  0
Doskonałe koncerty, oby więcej takich w Elblągu
(2011.07.19)

info

0  
  0
pierwszy wpis - rewelacja!
(2011.08.06)

info

0  
  0