W czwartek, 20 czerwca, w Klubie Krypta w podziemiach Centrum Sztuki Galeria EL, wystąpi skład dawno wyczekiwany: Dawid Lipka - trąbka, Maciej Sadowski - kontrabas i Tomasz Koper - perkusja. Wstęp wolny. Początek o godz. 19.30.
Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.