Jazzowa sesja przed przerwą

3
19.06.2024
Jazzowa sesja przed przerwą
Dawid Lipka i Maciej Sadowski w Krypcie  (fot. Michał skroboszewski)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz Klub Krypta zapraszają na sesję jazzową. Po niej fanów jazzu czeka dwutygodniowa przerwa, bo kolejna jam session planowana jest 4 lipca.

W czwartek, 20 czerwca, w Klubie Krypta w podziemiach Centrum Sztuki Galeria EL, wystąpi skład dawno wyczekiwany: Dawid Lipka - trąbka, Maciej Sadowski - kontrabas i Tomasz Koper - perkusja. Wstęp wolny. Początek o godz. 19.30.

 

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.

.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Fundusze na jamy są, a na Jazzbląg zabrakło, czy nie pasował on do prowincjonalnego charakteru naszego miasta?
(2024.06.19)
No to błysnąłeś geniuszu. O jaką jamę ci chodzi? o jakie fundusze? Schowaj się do swojej nory.
(2024.06.20)
Jak to miło, że informujecie Wielkie dzięki, może więcej osób się dowie niż z mediów społecznościowych i przyjdzie
(2024.06.20)

info

3  
  1