Zaimprowizuje energetyczny kwartet w składzie: Darek Herbasz - saksofon tenorowy, Janusz Mackiewicz - kontrabas, Ola Mońko - pianino i Kacper Skolik - perkusja.
Czwartek, 3 lipca, godz. 19.30.Wstęp wolny.
Projekt "Jazzowy Elbląg 2025" został dofinansowany ze środków Samorządu Miasta Elbląga