Jam session w Krypcie

2
01.07.2025
Jam session w Krypcie
(fot. Dominik Żyłowski)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza do Klubu Krypta w CS Galeria EL na kolejną sesję jazzową. Czwartek, 3 lipca, godz. 19.30. Wstęp wolny.

Zaimprowizuje energetyczny kwartet w składzie: Darek Herbasz - saksofon tenorowy, Janusz Mackiewicz - kontrabas, Ola Mońko - pianino i Kacper Skolik - perkusja.

 

Czwartek, 3 lipca, godz. 19.30.Wstęp wolny.
   

Projekt "Jazzowy Elbląg 2025" został dofinansowany ze środków Samorządu Miasta Elbląga

Klub Środowisk Twórczych Krypta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mocny skład, warto się wybrać.
(2025.07.01)

info

2  
  0
czy mozna prosić Kryptę o informacje o koncercie przynajmniej 7 dni wcześniej ?
(2025.07.01)

info

0  
  2