Gdański artysta w Elblągu

18.06.2015
Gdański artysta w Elblągu
fot. Jan Siemiński
Elbląska Galeria Fotografii zaprasza na ostatni przed wakacjami wernisaż wystawy fotografii. Tym razem obejrzymy przepiękne zdjęcia krajobrazowe gdańskiego artysty Jana Siemińskiego. Wstęp wolny. 
Laureat niezliczonych konkursów fotograficznych,człowiek niebywale aktywny i chętny do pomocy mniej zaawansowanym. Wernisaż prac Jana Siemińskiego już we wtorek 23 czerwca o godzinie 18. Wystawa będzie do obejrzenia do końca lipca w Galerii Atrium.
Ryszard Siwiec, Galeria Atrium

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter