Czwartek z jam session w Krypcie
Marcin Bożek w Krypcie (fot. Michał Skroboszewski)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza do Klubu Krypta na kolejną sesję jazzową. Tym razem zaimprowizuje energetyczne trio w składzie: Tomek Gadecki - saksofon tenorowy, Marcin Bożek - gitara basowa i Grzegorz Aleksander Sycz Junior - perkusja.