Czwartek z jam session w Krypcie

29.07.2025
Czwartek z jam session w Krypcie
Marcin Bożek w Krypcie (fot. Michał Skroboszewski)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza do Klubu Krypta na kolejną sesję jazzową. Tym razem zaimprowizuje energetyczne trio w składzie: Tomek Gadecki - saksofon tenorowy, Marcin Bożek - gitara basowa i Grzegorz Aleksander Sycz Junior - perkusja.

Najbliższa jam session odbędzie się w czwartek, 31 lipca o godz. 19.30 Wstęp wolny.

Projekt "Jazzowy Elbląg 2025"został dofinansowany ze środków Samorządu Miasta Elbląga.

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter