Bajkowy poniedziałek z EOK

25.11.2019
Bajkowy poniedziałek z EOK
fot. Anna Dembińska
Świat Disneya w brawurowym wykonaniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, wspartej przez niepowtarzalne głosy Anastazji Simińskiej i Macieja Pawlaka. Tak poniedziałek spędzili, w Sali Koncertowej ZPSM, uczniowie elbląskich szkół i przedszkoli. Zobacz zdjęcia.

Dzięki artystom Sala Koncertowa zmieniła się w kalejdoskop wrażeń, barw i dźwięków. Najmłodsi gościli m.in. w królestwie Arendelle, gdzie na tronie zasiada (i zmaga się z przeciwnościami losu oraz złowrogim księciem Hansem) Elza z Krainy Lodu. Pełna królewskich bogactw, tyle że podwodnych, jest również kraina księżniczki Arielki, o czym przekonaliśmy się za sprawą melodii z Małej syrenki. Nie zabrakło wreszcie melodii z Króla Lwa, w tym nieśmiertelnych „dwóch radosnych słów” – Hakuna matata. Kolejne koncerty edukacyjne czekają nas 17 grudnia i 14 stycznia.

 

Patronem medialnym EOK jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl


    


    

Elbląska Orkiestra Kameralna

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter