Jeden z ulubionych bohaterów dziecięcego kina, ciuchcia Tomek, powraca do Multikina na weekendowe Poranki. Najmłodsi widzowie wraz z rodzicami mogą śledzić jego nowe ekscytujące i pouczające przygody już od 22 kwietnia w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.30 i 12. Zaprezentujemy wówczas najnowszą serię animacji o Tomku,
„Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko).
Wygrała je
Barbara Żak.
Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
***
1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter