Poranki: ona wygrała zaproszenie

21.04.2017
Poranki: ona wygrała zaproszenie
Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend o godz. 10.30 i 12 obejrzą one najnowszą serię animacji o Tomku, „Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałaś. 
Jeden z ulubionych bohaterów dziecięcego kina, ciuchcia Tomek, powraca do Multikina na weekendowe Poranki. Najmłodsi widzowie wraz z rodzicami mogą śledzić jego nowe ekscytujące i pouczające przygody już od 22 kwietnia w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.30 i 12. Zaprezentujemy wówczas najnowszą serię animacji o Tomku, „Tomek i przyjaciele: Niezwykłe lokomotywki”.
   
   Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). 
   Wygrała je Barbara Żak. 
   
Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem. 
   
   ***
   1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
   2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
   3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
   4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
   Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter