Konkurs. John McClane na automacie (Co jest grane? Odc. 18)

28.12.2023
Konkurs. John McClane na automacie (Co jest grane? Odc. 18)
Fot. Andrzej Kraśkiewicz
Pozostając w świątecznym klimacie dziś w naszym gierkowym cyklu piszemy o "Die Hard Arcade", w którą zagramy także w Arcade Classics Muzeum w Elblągu. Jak zawsze zapraszamy na konkurs.

"Popularność filmów z Willisem, jak to często bywa, odbiła się na świecie gier wideo. Japońska firma Sega we współpracy z amerykańską Fox Interactive doprowadziły w 1996 r. do wydania gry beat'em up znanej też pod tytułem Dynamite Deka (tak wydana w Japonii nie nawiązywała bezpośrednio do filmów), w której glina z Nowego Jorku (albo dwóch, jeśli grają dwie osoby) pokonuje kolejne zastępy wrogów" - piszemy w kolejnym odcinku Co jest grane? Cały tekst jest tutaj.

Tymczasem zapraszamy na konkurs. Tym razem bardziej filmowe pytanie, ale związane z tematem. Która część Szklanej Pułapki jest najlepsza i dlaczego?

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi otrzymają podwójną wejściówkę do Arcade Classics Muzeum Elbląg. Na wiadomości czekamy do czwartku (11 stycznia 2024), do godziny 12. Odpowiedzi przesyłać prosimy na adres konkurs@portel.pl, w tytule wpisując "Arcade 18".

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter