Elbląg w rolce! Pokazuj z nami miasto i wygraj 500 zł w świątecznej edycji konkursu

2
05.01.2026
Elbląg w rolce! Pokazuj z nami miasto i wygraj 500 zł w świątecznej edycji konkursu
Graf. Andrzej Kraśkiewicz
Na pewno zdążyliście już zauważyć nowy dział, który pojawił się w mobilnej wersji portElu – Elbląg w rolce. Zapraszamy do dodawania Waszych filmów, pokazujących życie miasta i do wzięcia udziału w naszym „rolkowym” świąteczno-noworocznym konkursie. W tej odsłonie konkursu możecie wygrać 500 zł!

Elbląg w rolce to dział, który – tak jak cała Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl – pokazuje nasze miasto, informuje o tym, o się w nim dzieje, ale tym razem w formie krótkich nagrań wideo. Chcemy, by nie tylko przedstawiał ważne, bliskie mieszkańcom tematy, ale także dawał możliwość pokazania Elbląga w nieco lżejszej odsłonie, z przymrużeniem oka. Co ważne – obok publikowania materiałów nagrywanych przez nas, chcemy zaprosić do wrzucania rolek naszych Czytelników. Pokażcie, jak wygląda Elbląg Waszymi oczami!

Elbląg w rolce! Pokazuj z nami miasto i wygraj 500 zł w świątecznej edycji konkursu
Elbląg w rolce to nie tylko nowy dział, ale – wzorem Fotki Miesiąca – także konkurs! Na początku, w świątecznej edycji, zachęcamy Was do nagrania filmu w klimacie Świąt Bożego Narodzenia oraz noworocznym. Wasza koncepcja może być dowolna, bo najważniejszy jest tu świąteczny klimat i elbląskie akcenty! Ten film nie może przekraczać – jak zresztą wszystkie rolki na portElu - 90 sekund.

Wystarczy wejść na mobi.portel.pl w zakładkę Elbląg w rolce, a potem wrzucić swój film z opisem i podpisem autora. Warunkiem udziału jest między innymi obserwowanie portElu na Instagramie. Rolki przyjmowane będą do 5 stycznia 2026 roku. Wygra ta rolka, która będzie miała najwięcej „lajków” 10 stycznia do godz. 16.00. Żeby wziąć udział w konkursie, należy mieć ukończone 13 lat. Rolki muszą mieć charakter autorski, kreatywny i zgodny z zasadami współżycia społecznego.

Wrzucaj, komentuj, lajkuj, oglądaj rolki w dziale Elbląg w rolce! Mamy nadzieję, że również w ten sposób będziemy razem poznawać i pokazywać Elbląg innym!

 

***

Zasady udziału w konkursie

1. Aby rolka brała udział w konkursie, musi:

a) zostać opublikowana na portalu portEl.pl w danej edycji konkursu,

b) dotyczyć Elbląga lub regionu,

c) być krótkim materiałem wideo w formacie rolki,

d) zawierać w opisie obowiązkowe hashtagi: #ElblagWRolce oraz #Swieta

e) zawierać w opisie nazwę (oznaczenie) konta autora rolki w serwisie Instagram,

f) autor rolki musi zaobserwować oficjalny profil portEl.pl w serwisie Instagram. Brak któregokolwiek z powyższych warunków, w tym brak wymaganych hashtagów, oznaczenia konta autora lub obserwowania profilu portEl.pl, skutkuje niezakwalifikowaniem rolki do konkursu.

2. Brak któregokolwiek z wymaganych hashtagów skutkuje niezakwalifikowaniem rolki do konkursu.

3. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną liczbę rolek w danej edycji konkursu.

4. Każda rolka może brać udział w konkursie tylko jeden raz.

5. Rolka zgłaszana do konkursu musi tematycznie nawiązywać do motywu przewodniej edycji konkursu.

6. Rolki niespełniające warunku zgodności z motywem przewodnim nie zostaną zakwalifikowane do konkursu, bez konieczności podawania uzasadnienia.

 

Pełny regulamin świątecznej edycji konkursu jest dostępny tutaj.

Masz pytania? prześli je na adres reklama@portEl.pl

 

Young Voices Matter - project funded by Journalismfund Europe

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Takim lansem stwarzacie że młodzi tak jak w Szwajcarii nagrywają a nie ratują..... Ludzie są coraz głupsi to widać na każdym kroku za kilka lat będziemy używać tylko obszarów mózgu odpowiadających za jedzenie i wydalanie pod warunkiem że będziemy mieć jakiekolwiek zdolności do zarabiania na to jedzenie ludzie którzy używają AI do najprostszych rzeczy zatracają zdolność logicznego myślenia w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy tylko odpowiedzi na pytania
(2026.01.02)

info

0  
  0
A weź się z tą rolką, Emblong już tak jest zrolowany, że lepiej się nie da. Zwijacze, rolkarze siedzą w ratuszu za lepsze pieniądze jak te marne 500
(2026.01.03)

info

0  
  1