W Światowidzie "Crimson Peak. Wzgórze krwi"
materiały prasowe dystrybutora
Guillermo del Toro, reżyser kultowego „Labiryntu fauna” oraz serii „Hellboy”, ponownie zabiera widzów w świat tajemnic, niepewności i nieustającego lęku, zapewniając równocześnie, że „duchów nie należy się bać, a źródłem horroru zawsze jest człowiek”. Mistrz kina grozy powraca w gotyckim horrorze "Crimson Peak. Wzgórze krwi”. Światowid zaprasza od 6 do 19 listopada.