W sobotę premiera u Sewruka

5
23.03.2012
W sobotę premiera u Sewruka
Scena ze spektaklu - na zdj. od lewej: Małgorzata Jakubiec-Hauke, Małgorzata Rydzyńska, Marta Masłowska (fot. AD)
W elbląskim teatrze trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszej (24 marca) premiery "Letników Maksyma Gorkiego. Zobacz fotoreportaż z drugiej próby generalnej.
Spektakl wyreżyserował Michał Kotański, autorem adaptacji jest Radosław Paczocha, opracowania muzycznego Damian Neogenn-Lindner, zaś scenografii Tomasz Brzeziński. W obsadzie: Małgorzata Jakubiec-Hauke, Marta Masłowska, Małgorzata Rydzyńska, Anna Suchowiecka, Teresa Suchodolska, Hanna Świętnicka-Grabowska, Beata Przewłocka, Tomasz Czajka, Wojciech Rydzio, Artur Hauke, Mariusz Michalski, Krzysztof Kolba, Marcin Tomasik, Jerzy Przewłocki, Krzysztof Grabowski.
   Premiera "Letników" uświetni obchody 51. Międzynarodowego Dnia Teatru. Początek o godz. 18. Kolejny spektakl w niedzielę (25 marca) o godz. 17.
   
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

będę :)
(2012.03.23)

info

0  
  0
"Fotoreportaż z drugiej próby generalnej" to była trzecia próba generalna :)
uczestnik (2012.03.24)

info

0  
  0
A nie bo drugiej; ) spójrz na datę i godzinę. Polecam spektakl!
(2012.03.24)

info

0  
  0
Dobre. Jest o czym pomyślec. I o to chodzi.
(2012.03.25)

info

0  
  0
w piątek była trzecia generalna
(2012.03.26)

info

0  
  0