„Underworld: Więzy krwi" premierowo w Multikinie

1
29.11.2016
„Underworld: Więzy krwi premierowo w Multikinie
2 grudnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film akcji „Underworld: Więzy krwi”.
„Underworld: Więzy krwi” to kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie. Seria „Underworld” cieszy się niesłabnąca popularnością na całym świecie. Do tej pory filmy z sagi zarobiły prawie pół miliarda dolarów. Od początku w wiodącą postać – niezwyciężonej Selene – wciela się brytyjska aktorka Kate Beckinasle. Aby nadać serii nowej energii, producenci zaproponowali reżyserię urodzonej w Niemczech Annie Foerster.
   
   Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

WOJNY Krwi a nie Więzy Krwi. czy wy umiecie czytać?
DSADSA (2016.11.29)

info

6  
  0