„Spectre” premierowo w Multikinie w Elblągu!

3
03.11.2015
„Spectre” premierowo w Multikinie w Elblągu!
Już 6 listopada br. w Multikinie w Elblągu będzie można zobaczyć premierowo „Spectre”, czyli nowe przygody Jamesa Bonda. To dwudziesty czwarty film z bondowskiej serii. Bondem już po raz czwarty został Daniel Craig, a za kamerą ponownie stanął Sam Mendes, reżyser „Skyfall”.
„Powody, dla których podjąłem się realizacji drugiego w mojej karierze Bonda, są te same, dla których kręcę także inne filmy - to przede wszystkim opowiadana historia” - wyjaśnia. Mendes podkreśla też, że w „Spectre” już od pierwszych scen Bond wykonuje pewną misję, poluje na kogoś, choć z początku nie wiemy na kogo i dlaczego. Do znanej z poprzednich części obsady (Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw i Rory Kinnear) dołączyli Christoph Waltz, Léa Seydoux, Dave Bautista, Monica Bellucci i Andrew Scott. Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji Widmo. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
   
   O filmie „Spectre”
   Reżyseria: Sam Mendes
   Scenariusz: John Logan, Robert Wade, Neal Purvis, Jez Butterworth
   Obsada:
   Daniel Craig - James Bond
   Monica Bellucci - Lucia Sciarra
   Christoph Waltz - Franz Oberhauser
   Léa Seydoux - Madeleine Swann
   Ben Whishaw - Q
   Ralph Fiennes - M
   Naomie Harris - Eve Moneypenny
   Rory Kinnear - Bill Tanner
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bond James Bond :-)
(2015.11.03)

info

3  
  0
XXI wiek i napisy takie dno tylko w Polsce.
(2015.11.07)

info

2  
  1
Uczyć się angielskiego. .. a nie bezrozumnie stać przy zmywaku w UK. ..
(2015.11.16)

info

1  
  0