„Tanie poniedziałki” w Kinie „Światowid” cieszą się bardzo dużą popularnością. Aby filmowe świętowanie trwało jeszcze dłużej kinomani mogą skorzystać także z akcji „Zbiórka kinowa”. Polega ona na tym, że grupy sześcioosobowe, które we wtorki wybiorą się na film 2D, zapłacą tylko 10 złotych od osoby.
- W aktualnym repertuarze zalazły się: „Amy”, „Ant-Man”, „Imperium robotów. Bunt człowieka”, „Mały książę” oraz „Szubienica” – wylicza Natalia Piotrowska, kierownik Kina „Światowid”. – Najchętniej oglądanym, przez młodych widzów, filmem jest „Ant-Man”, którego wyświetlamy w wersji z dubbingiem. Tym dzieciom, które nudzą się w wakacje w domu polecamy także piękną historię o przyjaźni pt. „Mały książę”.
Na co dzień bilety na film w 2D kosztują 16 zł i 14 zł (ulgowy), w 3D – 17 zł i 15 zł (ulgowy). W ramach akcji „Tani poniedziałek” w Kinie „Światowid” bilet na seans 2D kosztuje 11 zł, na seans 3D – 15 zł (+ 2 zł za wypożyczenie okularów).
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter