„Planeta singli” przedpremierowo w „Kinie na Obcasach”

1
19.01.2016
„Planeta singli” przedpremierowo w „Kinie na Obcasach”
„Planeta Singli” pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Domagała, Czernecki, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz, Błaszczyk i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie. Film pokażemy przedpremierowo już 28 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino podczas styczniowej edycji projektu Kino na Obcasach.
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?
   
   Bilety na styczniowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 5 stycznia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

W marcu będę świadkiem na ślubie przyjaciółki, która ze swoim przyszłym mężem poznała się właśnie przez internet :) także takich historii jest naprawdę sporo :) czekam na film!
Weronika87 (2016.01.12)

info

0  
  0