„Pierwsza gwiazdka” premierowo w Multikinie
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. I tak oto rozpocznie się największa przygoda jego życia. Multikino zaprasza na premierę filmu animowanego „Pierwsza Gwiazdka”, który na ekrany wejdzie już 1 grudnia!