Nie ma róży bez ognia

1
07.08.2015
Nie ma róży bez ognia
Kultowa komedia Stanisława Barei rozpocznie tegoroczną edycję „Kolei na kino”. 7 sierpnia niedaleko Biblioteki Publicznej w Gronowie Elbląskim odbędzie się bezpłatna projekcja filmu „Nie ma róży bez ognia” na którą zaprasza Kino „Światowid”.
„Kolej na kino” to akcja, która polega na promowaniu sztuki filmowej w mniejszych miejscowościach regionu poprzez prezentacje kinowe w plenerze. Pierwszy pokaz tegorocznej edycji zaplanowano na piątek, 7 sierpnia, a odbędzie się on nieopodal Biblioteki Publicznej w Gronowie Elbląskim. Będzie można zobaczyć polską komedię „Nie ma róży bez ognia”, wyreżyserowaną przez kronikarza absurdów PRL-u, czyli Stanisława Bareję. Początek seansu o godz. 21.00. Wstęp jest wolny.
   Organizatorzy zapewniają miejsca siedzące, ale można zabrać ze sobą koce albo leżaki. Kolejne projekcje zaplanowane są na 14 sierpnia w Pasłęku, 21 sierpnia w Małdytach i 4 września w Nadbrzeżu.
   - Dzięki współpracy z Pasłęckim Ośrodkiem Kultury, Gminą Małdyty, Biblioteką Publiczną z Gronowa Elbląskiego i Stanicą Wodną Nadbrzeże oraz pomocy partnera, czyli Cyfrowego Repozytorium Filmowego i jednej z elbląskich agencji reklamowych, która drukując plakaty pomaga nam kontaktować się z widzami możemy zapraszać wszystkich na bezpłatne seanse –mówi Joanna Niewiadomska z Kina „Światowid”.
   
Kolej na kino powstaje we współpracy z Pasłęckim Ośrodkiem Kultury, Gminą Małdyty, Biblioteką Publiczną z Gronowa Elbląskiego, Stanicą Wodną Nadbrzeże.
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Suchacz Tolkmicko Kadyny, Frombork wypadły z rozpiski, wszak tam już kolej nie dociera, a drezyny z Tolkmicka stoją na bocznym torze, bo pkp nie wydała jakichś tam zgód.
(2015.08.07)

info

0  
  0