Multikino zaprasza na przedpremierowe seanse filmu „Coco”

1
15.11.2017
Multikino zaprasza na przedpremierowe seanse filmu „Coco”
18 i 19 listopada Multikino zaprezentuje przedpremierowo film animowany „Coco”. Głównym bohaterem jest 12-letni Miguel, który przekona się o tym, że warto podążać za marzeniami – pomimo przeciwności i wbrew opinii najbliższych. Zmierzając do celu, będzie musiał skonfrontować się z historią swojej rodziny i poznać ich… nieżyjących już członków!
Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Co więcej - w jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana! Zdesperowany chłopiec chce udowodnić światu, że ma prawdziwy talent. Seria przedziwnych wydarzeń doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...
   
   Bilety na pokazy przedpremierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Pewnie, że warto realizować marzenia i pozwalać realizować je innym. Ale co to za kraina szkieletów panda? Co oni chcą dzieciom do mózgów wepchnąć? W kółko zombi, wampiry, jakieś monster high, wilkołaki, dynie, okultyzm. A liczba zniewoleń przez diabła i opętań rośnie. Czy wy tego nie widzicie?! Może i nie jak się wierzy w wróżby, feng szui, szamanów uzdrowicieli z Bali, jogę i kolorowe kamyczki, bo to takie magiczne i działa na emocje przy tym kasa z tego niezła i takie to modne. Przyjemność, hedonizm i egoizm i moje ja przed Bogiem i innymi.
uczeń (2017.11.16)

info

0  
  0