Multikino zaprasza na przedpremierowe seanse filmu „Coco”
18 i 19 listopada Multikino zaprezentuje przedpremierowo film animowany „Coco”. Głównym bohaterem jest 12-letni Miguel, który przekona się o tym, że warto podążać za marzeniami – pomimo przeciwności i wbrew opinii najbliższych. Zmierzając do celu, będzie musiał skonfrontować się z historią swojej rodziny i poznać ich… nieżyjących już członków!