Multikino zaprasza na pokaz przedpremierowy „To”

1
31.08.2017
Multikino zaprasza na pokaz przedpremierowy „To”
Powieść Stephena Kinga, która w Polsce od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, wreszcie doczekała się ekranizacji. Multikino zaprasza na przedpremierę filmu „To”, która odbędzie się 7 września we wszystkich kinach sieci Multikino.
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa nieletnich przyjaciół musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu.
   
   Bilety na pokaz można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Wreszcie? Dwuczęściowa ekranizacja powstała już w 1990 r.
czarnaaa (2017.08.31)

info

1  
  0