Z okazji otwarcia Multikina mieszkańcy Elbląga i okolic będą mogli zobaczyć „Spectre” z najnowszymi przygodami Jamesa Bonda, a na najmłodszych widzów premierowo będzie czekała animacja „Rabusie fistaszków”. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów dzięki, wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki oraz stoliki z elementami drewna. Będą one zlokalizowane w wybranej części każdej sali elbląskiego Multikina.
W weekend otwarcia, 7 i 8 listopada br., osoby odwiedzające Multikino w Elblągu idąc po czerwonym dywanie poczują się jak gwiazdy w Hollywood. Zarówno dorośli jak i dzieci będą mogli brać udział w konkursach i łamigłówkach oraz próbować swoich sił przy multikinowym kole kinomaniaka. Na szczęściarzy będą czekały upominki oraz bilety na seans filmowy. Podczas filmowego weekendu najmłodsi spotkają się ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek. Wśród filmowych gości w Elblągu pojawią się między innymi: Osiołek, Tygrysek i Kubuś Puchatek. Ponadto w holu kinowym na miłośników „Gwiezdnych Wojen” będzie czekała wystawa statków kosmicznych z sagi George’a Lucasa.
Więcej informacji oraz repertuar Multikina w Elblągu będzie można znaleźć wkrótce na stronie
www.multikino.pl
---reklama---
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter