„Kumple dżungli” premierowo w Multikinie
Daleko stąd w skąpanej w słońcu dżungli spokojnie życie wiedzie sympatyczny kung-fu pingwin Maurice. Otaczają go przyjaciele, więc do szczęścia niczego mu nie brakuje. Niestety sielankę przerywa szalony koala Igor, który ma plan zniszczenia dżungli… Multikino zaprasza na premierę „Kumple z dżungli” już 1 grudnia!