„Gloria” w Dyskusyjnym Klubie Filmowym
materiały prasowe dystrybutora
Ambitne filmy i ciekawa dyskusja – tak właśnie jest podczas spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka w Kinie „Światowid”. Już 28 maja o godz. 19 będzie można obejrzeć fenomenalnie przyjmowaną na festiwalach filmowych „Glorię”.