„Czarny węgiel, kruchy lód” w DKF
materiały prasowe dystrybutora
Kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka już 11 czerwca o godz. 19 w Kinie „Światowid”. Tym razem na ekranie pojawi się zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2014 – „Czarny węgiel, kruchy lód”.