W lipcu oraz w sierpniu warto odwiedzić Multikino. Premierę będzie miało aż 41 filmów, a wśród nich między innymi: „BFG: Bardzo Fajny Gigant” w reżyserii Stevena Spielberga, pomysłowa i zaskakująca kontynuacja wielkiego kinowego przeboju z 2014 roku, czyli „Iluzja 2”, kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę - „Star Trek: w nieznane”, „Jason Bourne” z Mattem Damonem w roli głównej, animacja „Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie”, „Legion samobójców” z Jaredem Leto oraz Willem Smithem w rolach głównych, animacja „Mój przyjaciel smok” oraz „Boska Florence” z Meryl Streep i Hugh Grantem.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter