Bilety na „Listy do M. 2” za 10 zł w Multikinie!

4
29.01.2016
Bilety na „Listy do M. 2” za 10 zł w Multikinie!
W najbliższy weekend, 30 i 31 stycznia br., żegnamy się z tytułem „Listy do M. 2”. To ostatnia szansa, żeby zobaczyć komedię na wielkim ekranie. Z tej okazji w kinach sieci Multikino bilety na „Listy do M. 2” będą kosztowały tylko 10 złotych.
Film „Listy do M. 2” miał premierę 13 listopada 2015 roku. O tym, że bohaterowie komedii rozśmieszają, wzruszają i inspirują przekonało się już ponad 2,9 miliona widzów.
   Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. „Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Na wielkim ekranie między innymi: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska.
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

w repertuarze na stronie Multikina nie ma już w ogóle tego filmu, więc chyba nie o Elbląg chodzi z tą promocją
rew (2016.01.29)

info

2  
  0
też szukałam tego filmu, nie ma już w Elblągu. .. więc po co nam ta informacja ???
(2016.01.29)

info

1  
  0
Na stronie multikina jest napisane w których kinach ta promocja obowiązuje, nie ma tam Elbląga więc brawa dla autorów artykułu na Elbląskim portalu:D widać z jaką starannością pracują:P
pełenpodziwu (2016.01.29)

info

3  
  0
Oszukanci!!! Za karę idę do Kina Światowid.
gospodarczypatriota (2016.01.29)

info

0  
  0