"Anioł" w Dyskusyjnym Klubie Filmowym
materiały prasowe dystrybutora
Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z dobrym kinem. Najbliższy seans odbędzie się 21 stycznia o godz. 19 w sali kameralnej kina Światowid. Tego dnia będzie można obejrzeć libański film "Anioł".