17. edycja Nocy Kina w Multikinie

22.06.2015
17. edycja Nocy Kina w Multikinie
26 czerwca Multikino zaprasza do udziału w 17. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy.
Od godz. 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, filmy grozy, kino akcji oraz klasyki kina.
   Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami. 
   17. edycja Nocy Kina odbędzie się 26 czerwca.
   W repertuarze: Kingsman, Anioł Śmierci, Coś za mną chodzi, Birdman, To właśnie seks, Disco Polo, Dzikie historie, Za jakie grzechy, dobry Boże?
   
   Ceny biletów:
   Przedsprzedaż od 5 maja do 25 maja: 10 zł
   Sprzedaż regularna od 26 maja: 18 zł
   Bilety można nabyć od 5 maja w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino oraz online przez stronę www.multikino.pl
   
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter