E-usługi zamiast wizyty w Urzędzie Skarbowym

6
26.03.2020
E-usługi zamiast wizyty w Urzędzie Skarbowym
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
Urząd Skarbowy w Elblągu czasowo ograniczył dostęp do placówki ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa do 10 kwietnia 2020 r.

Podatki będziesz mógł rozliczyć na 2 sposoby

- on-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje

- w urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.

 

Kontakt telefoniczny do urzędu skarbowego:

PIT – nr telefonu 55 611 56 09, 55 611 57 78, 55 611 57 71, 55 611 57 54, 55 611 56 38, 55 611 56 15

VAT – nr telefonu 55 611 57 18, 55 611 57 02

CIT – nr telefonu 55 611 57 78

PCC - nr telefonu 55 611 56 35

podatek akcyzowy – nr telefonu 55 611 56 32, 55 611 56 31, 55 611 57 73, 55 611 57 77

spadki/darowizny – nr telefonu 55 611 56 10, 55 611 57 66

rejestracja podatników – nr telefonu 55 611 56 30, 55 611 56 12, 55 611 56 14,

egzekucja administracyjna – nr telefonu 55 611 57 17, 55 611 57 16, 55 611 57 11

rachunkowość podatkowa – nr telefonu 55 611 57 22 (działalność gospodarcza), 55 611 57 69 (bez działalności gospodarczej)

komórka wierzycielska – nr telefonu 55 611 57 83, 666 344 936, 663 666 012 (upomnienia)

Ulgi w spłacie- nr telefonu 55 611 57 64, 55 611 57 65

Twój e-PIT, e-deklaracje - nr telefonu 55 611 56 41, 55 611 56 07

Kasy rejestrujące - nr telefonu 55 611 56 16

Zaświadczenia - nr telefonu 55 611 56 18

Adres e-mail urzędu skarbowego: us.elblag@mf.gov.pl

Informacje podatkowe oraz serwis Twój E-PIT znajdziesz pod adresem

www.podatki.gov.pl

Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zlikwidować podatki i ZUS dla Polaków!! Wprowadzić cła zaporowe i podatki dla zagranicznych korporacji!!!!!
(2020.03.26)
Już połowa chińskiej pomocy trafiła do śmieci. Oto pomoc chińska. I trzeba jeszcze zapłacić. .. ..
(2020.03.26)
Jakieś źródło czy tak piszesz aby odkurzyć pusty łeb ?
(2020.03.26)
i wyłapać głupków co tak piszą.
(2020.03.27)
30 lat Polska wychodziła z ery socjalizmu i po 30 latach znów jest socjalistyczna, niewielu pracuje utrzymując tak wielu
(2020.03.27)

info

1  
  0
Można ? Można. .. Zlikwidować 50% stanowisk i wyrzucić urzędniczych darmozjadów !!!
(2020.03.27)

info

2  
  0