Ten dom zbudował mój pradziadek
A moim zdaniem to zdjęcie...
ten domek jest niesamowicie piękny, i drzewa gdzie dziś się je wycina, ,klasyka piękna, dziękuję za pokaz tej historii
grace (2020-02-11)