Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Ach ta komuna, . .dalo sie jakos zyc i bawic i nikt nie pouczal w ktorej partii trzeba bylo byc, zeby bylo poprawnie.
a jak bysmy poszli w lewo do zielonego budynku to na rurki i gofry bysmy sie zalapali
(2020-03-01)
żeby było poprawnie to przyzwoici ludzie i patrioci nie należeli bo żadnej w partii była hołota
kat-ol (2020-03-01)
Przed EDK Światowid.
E-g (2020-03-01)
Czas mija i teraz są Wasze czasy. .. .czy lepsze?
nikt21 (2020-03-02)
@kat-ol - Czytając Twój wpis jak myśliśż? Co mogłem pomyśleć o Tobie?
(2020-03-02)