Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Beda kopac, ,tylko nikt im nie powiedzial w ktorym miejscu, cale szczescie ze Jarek przyjechal i pokazal Wilkowi gdzie
(2020-03-01)
Obecna Aleja Armii Krajowej. Pierwszy z prawej - Mirosław Dymczak - wówczas naczelny Głosu Elbląga.
(2020-03-01)
Wygląda na róg ul. Gen. K. Świerczewskiego (obecnie Armii Krajowej)i 12Lutego. Po lewej w głębi Urząd Miejski, a po prawej forma przestrzenna która tam kiedyś stała, na tle budynku przy areszcie śledczym w którym była restauracja NOWA.
E-g (2020-03-01)