-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Beda kopac, ,tylko nikt im nie powiedzial w ktorym miejscu, cale szczescie ze Jarek przyjechal i pokazal Wilkowi gdzie
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Obecna Aleja Armii Krajowej. Pierwszy z prawej - Mirosław Dymczak - wówczas naczelny Głosu Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wygląda na róg ul. Gen. K. Świerczewskiego (obecnie Armii Krajowej)i 12Lutego. Po lewej w głębi Urząd Miejski, a po prawej forma przestrzenna która tam kiedyś stała, na tle budynku przy areszcie śledczym w którym była restauracja NOWA.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
