Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Drogówka pod domem partii, obecnie Urząd Skarbowy
07zgłośsię (2020-03-01)
Wtedy drogówka rzadko wystawiała mandaty. Wystarczył banknot włożony w prawo jazdy.
mm263 (2020-03-02)
Na zdjęciu kpt. Stanisław kochanowicz
@Bb - To nie jest kpt. Stanisław Kochanowicz.
@mm263 - Zawsze brali w łapę.....
(2026-01-31)