Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Starowiejska
07zgłośsię (2020-03-01)
Diaczenki.
(2020-03-01)
dzieci i nóż, dzis policja mogłaby je zastrzelić.
dtu (2020-03-01)
Pikuty, tak to nazywaliśmy, czółko, nosek, broda itd.
(2026-01-31)