-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Dom Kultury
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ale ktory…? chyba EDEK-Sylwester- szkoda ze te zdjecia nie maja dat
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Sylwester w EDK-u. .. .fajne wspomnienia; )
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
klasyczne "pekaesy"z epoki. .:-)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
