Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Dom Kultury
(2020-03-01)
Ale ktory…? chyba EDEK-Sylwester- szkoda ze te zdjecia nie maja dat
(2020-03-01)
Sylwester w EDK-u. .. .fajne wspomnienia; )
ana 61 (2020-03-01)
klasyczne "pekaesy"z epoki. .:-)
(2020-03-17)