-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Dom Kultury
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
tak to dom kultury i to jakiej? - czajenie panienek przed "Usmiechem"- mlody to nie kuma o co chodzi
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Sylwester lub bal karnawałowy w EDK -u (Elbląski Dom Kultury )
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
To może by sylwester 1978/79.W nocy spadł śnieg i zasypało Polskę na dwa miesiące. Zima stulecia!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
