Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Dom Kultury
(2020-03-01)
tak to dom kultury i to jakiej? - czajenie panienek przed "Usmiechem"- mlody to nie kuma o co chodzi
(2020-03-01)
Sylwester lub bal karnawałowy w EDK -u (Elbląski Dom Kultury )
ana 61 (2020-03-01)
To może by sylwester 1978/79.W nocy spadł śnieg i zasypało Polskę na dwa miesiące. Zima stulecia!
(2020-03-01)