Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Z prawej Bolesław Smagała, w środku Stanisław Kania, z lewej uj Bejm
kogar (2020-03-01)
cwaniaczki z lat 70 -tych
(2020-03-01)
Zdjęcie zrobiono 8 lutego 1975 roku. Pamiętam tę wystawę. Była uroczysta sesja w teatrze, na której kania odznaczył sztandar miasta orderem.
(2020-03-01)
@kogar - Szacun że wiesz, brawo
slawek1977 (2020-03-01)