Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Robotnicza przy dzisiejszym Banku Milenium
(2020-03-01)
NO ciezko skojarzyc
(2020-03-01)
W tle dzisiejsze seminarium duchowne. Przebudowa Robotniczej - obok siebie leżą stary tor tramwajowy i nowe tory.
(2020-03-01)
Gdzieś w okolicach ul Królewieckiej i Pocztowej
E-g (2020-03-01)
Pocztowa - Robotnicza.
(2020-03-02)
Ul. Robotnicza, skręt torów w ul. Browarną (wówczas Dzierzyńskiego), zdjęcie zrobione na wysokości dzisiejszego skrzyżowania z ul. Teatralną. W tle Spółdzielnia "Wolność"(cukierki)i budynek na rogu Robotniczej i ks. Osińskiego, Przy wewnętrznej odnodze ul. Teatralnej dziś stoi budynek ZUS.
kryweg (2020-03-09)
Kryweg. Idź na spacer i popatrz. Przy teatralnej taki skręt torowiska!!!!!
Szalako (2024-02-02)
@kryweg - Raczej przy skręcie w Królewiecką. Na lewo do GE.
(2026-01-31)