Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
VISTULA kolem sie toczy, ups fortuna kolem sie toczy
(2020-03-01)
Mechanizator z dyplomem jedzie ? Oddajcie kombajn Wy dziady zabugowskie. .. .
Pawlakkk ... (2020-03-01)
Róg ul Ks. W. Osińskiego i Królewieckiej
E-g (2020-03-01)
SC "Wolność"na ul. ks. Osińskiego wjazd od strony ul. Królewieckiej. W tle - na dalszym planie"Zakłady "Truso", blizej - łącząca się z nimi Spółdzielnia "Plastyk", póżniej "Renoma",
kryweg (2020-03-09)
sonda Cassini. .a mówili, że opuściła Układ Słoneczny. .
(2020-03-17)