-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
VISTULA kolem sie toczy, ups fortuna kolem sie toczy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Mechanizator z dyplomem jedzie ? Oddajcie kombajn Wy dziady zabugowskie. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Róg ul Ks. W. Osińskiego i Królewieckiej
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
SC "Wolność"na ul. ks. Osińskiego wjazd od strony ul. Królewieckiej. W tle - na dalszym planie"Zakłady "Truso", blizej - łącząca się z nimi Spółdzielnia "Plastyk", póżniej "Renoma",
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
sonda Cassini. .a mówili, że opuściła Układ Słoneczny. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
